Polityka Prywatności

Właściciel strony i administrator danych osobowych:
Kasztelanka spółka cywilna Adrian Dąbrowski, Ilona Perzanowska
NIP: PL7622006826
Adres: ul. Stolarska 2, 07-202 Wyszków

1. Wprowadzenie
Witamy na stronie www.kasztelanka.pl oraz www.sala.kasztelanka.pl. Zależy nam na ochronie prywatności naszych klientów i użytkowników. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jakie dane osobowe zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz jakie prawa mają nasi klienci w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych.

2. Rodzaj gromadzonych informacji
Zbieramy dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, które są podawane dobrowolnie przez użytkowników w celu odpowiedzi na zapytania dotyczące wolnych terminów oraz oferty na organizację wesel, innych imprez okolicznościowych oraz cateringu.

3. Wykorzystanie informacji
Zebrane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu:
– Odpowiedzi na zapytania użytkowników,
– Komunikacji w sprawach związanych z usługami oferowanymi przez Kasztelanka spółka cywilna.

4. Udostępnianie informacji
Dane osobowe nie są udostępniane żadnym partnerom biznesowym ani firmom zewnętrznym, z wyjątkiem dostawców usług technicznych (np. hostingowej), którzy działają na nasze zlecenie i zobowiązani są do ochrony danych.

5. Prawa użytkowników
Każdy użytkownik ma prawo do:
– Wglądu w dotyczące go dane osobowe,
– Żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
– Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
– Przenoszenia danych.

6. Reagowanie na wezwania prawne
W przypadku otrzymania legalnego żądania od organów uprawnionych, możemy być zobowiązani do udostępnienia danych osobowych w celu zgodnym z prawem.

7. Zmiany w polityce prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności. O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej.

8. Kontakt
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, można kontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail dostępnego na naszej stronie.

9. Pliki cookies
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach analitycznych za pomocą narzędzi Google Analytics oraz Facebook Pixel. Szczegółowe informacje na temat polityki prywatności tych narzędzi znajdują się na stronach odpowiednich usług.
Niniejsza polityka prywatności wchodzi w życie z dniem jej opublikowania na stronie internetowej.